
Кондитерська холодильна вітрина б у, вітрина кондитерська Cold C 12 G бу, кондитерка б у
26 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: 891
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Польське холодильне обладнання від виробника Cold рахується обладнанням найкращої якості. Кондитерська холодильна вітрина Cold C 12 G із сучасних моделей від вище вказаного виробника надзвичайно якісної збірки, у ній ми замінили на нове шторки із органічного скла та ущільнювальної гуми з магнітом на дверцята, вітрина холодильна чиста та ідеальна на вигляд. Що до працездатності то можемо запевнити що майстер - холодильщик який перевіряє обладнання знає свою справу тому все обладнання яке готове на продаж ретельно перевірене. Коротко по характеристиках: Висота вітрини 1400 мм, довжина 1250 мм та ширина 1000 мм, споживає 600 Вт в годину, температура регулюється від 3 до 10 С. З кожною поличкою у верх по законах фізики температура буде вищою на 4 С. Рекомендуємо. Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold |
| Страна производитель | Польша |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Предназначение | Для рыбы, Для теста, Для десерта, Для молочных продуктов, Для суши, Для колбасных изделий, Для салатов, Для сыров, Для пиццы, Для напитков, Для цветов, Для фруктов |
| Максимальная рабочая температура | 10 град. |
| Минимальная рабочая температура | 3 град. |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 600 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1250 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Высота | 1400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 26 000 ₴









