
Холодильна шафа вітрина бу, холодильна шафа Ice Stream, холодильна вітрина бв
9 500 ₴
- Нет в наличии
- Код: 61-1
- +380 (95) 203-36-20
Холодильна середньотемпературна шафа iStream – практичне та стильне рішення для зберігання продуктів харчування чи напоїв. Вона ідеально підходить для магазинів, кафе чи ресторанів, забезпечуючи комфортне використання та презентабельний вигляд.
Технічні характеристики:
Габарити:
• Висота – 2150 мм.
• Ширина фронтальної частини – 680 мм.
• Глибина – 65 мм.
• Температурний режим: від +2 °C до +8 °C, який легко регулюється за допомогою електронного контролера.
• Споживання енергії: 415 Вт/год.
Переваги конструкції:
• Регульовані по висоті полички, що дозволяють адаптувати внутрішній простір під різні потреби.
• Вбудоване підсвічування всередині та додаткова підсвітка банера для привабливого вигляду.
• Стильне затемнене скло на бокових панелях додають естетики та сучасний дизайн.
Ця холодильна шафа була у використанні, але збереглася в чудовому стані, готова до експлуатації та стане надійним помічником для вашого бізнесу.
Звертайтеся за додатковою інформацією – будемо раді допомогти!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Вид оборудования | Холодильный шкаф |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Цвет корпуса | Антрацит |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Исполнение двери | Глухая, прозрачная |
| Производитель | STREAM |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 680 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Высота | 2150 мм |
| Вес | 60 кг |
- Цена: 9 500 ₴









