
Холодильна вітрина 1,33 м. б у Росс Salerno, відкрита вітрина б у, холодильна вітрина б у
35 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: 886
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Відкриті холодильні вітрини Росс Salerno це цікава техніка для самостійного обслуговування відвідувачів, вітрини після перевірки майстром та доведені до гарного задовільного стану для установки їх у торгових залах. Холодильна вітрина по типу охолодження динамічна, має повітряну завісу, подіум - виставка охолоджується до +2 градусів за Цельсієм та має розмір 1250 х 750 мм, повна довжина вітрини 1330 мм, її ширина 1100 мм, висотою вітрина 970 мм, споживає 650 Вт в годину роботи. Переглядайте відео огляд обладнання та запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | РОСС |
| Страна производитель | Украина |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 3 град. |
| Климатический класс | SN |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 650 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1330 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Высота | 970 мм |
| Вес | 120 кг |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя длина | 1250 мм |
| Внутренняя ширина | 750 мм |
Информация для заказа
- Цена: 35 000 ₴









