Вітрина відкритого типу РОСС Salerno довжиною 1330 мм та шириною 1100 мм з площею виставки 1250 х 750 мм. Виставка із нержавіючої сталі, спосіб охолодження динамічний, тому що холодильний прилавок має повітряну завісу, мінімальна температура виставлена на контролері +3 С, але подіум охолоджується до +1 С. Працює відкрита холодильна вітрина відповідно тихо, тому що перевірена майстром та доглянута. Переглядайте наше відео з оглядом вітрини та запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | РОСС |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 3 град. |
| Климатический класс | SN |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 650 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1330 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Высота | 970 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя длина | 1250 мм |
| Внутренняя ширина | 750 мм |
Информация для заказа
- Цена: 35 000 ₴










