
Холодильна гірка Arneg Banco Minor б в, холодильна вітрина б в, холодильний регал б в, стелаж холодильний
39 000 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4-1
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Холодильна гірка Arneg Banco Minor відомий надійний Італійський виробник, з цієї ж серії маємо холодильні вітрини що гарно буде комбінувати у торговій залі. Холодильний регал обслуговувався майстром та повторно перевіряється що найменше три рази перед відправленням, гірка пройшла процес реставрації тому зовнішній стан відповідає дійсності фото, для більш детального дистанційного перегляду товарів на кожну позицію маємо окреме відео з коментарем основних параметрів. Агрегат холодильної гірки працює тихо, її загальна довжина 1900 мм, висота 1980 мм та ширина 900 мм, подіум шириною 620 мм, полички по 420 мм довжина поличок 1800 мм, споживає регал 1570 Вт в годину. Переглядайте техніку на наших відео та запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arneg |
| Страна производитель | Италия |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Максимальная рабочая температура | 10 град. |
| Минимальная рабочая температура | 3 град. |
| Климатический класс | SN |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Тип управления | Механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 1570 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Высота | 1980 мм |
| Вес | 180 кг |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя длина | 1800 мм |
| Внутренняя ширина | 420 мм |
Информация для заказа
- Цена: 39 000 ₴










