
Вантажний візок із платформою б в, платформні візки вантажні б в, візок платформа б у
4 500 ₴
- В наличии
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Міцні візки для магазинів будівельних матеріалів, їх використовують на складах та у сервісі покупців, основним у них є платформа розміром 440 / 800 мм та вантажопідємність до 200 кілограмів. Візки пройшли процес реставрації та мають дуже гарний стан як на товар бувалого вживання, на складі є потрібна для Вас кількість, переглядайте відео огляд з товаром та телефонуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Б/У |
| Грузоподъемность | 200 кг |
| Тип колес | Бескамерный |
| Количество колес | 4 шт |
| Количество поворотных колес | 4 шт |
| Собственный вес | 25 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 950 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Высота | 1040 мм |
| Размеры площадки | |
| Длина площадки | 800 мм |
| Ширина площадки | 440 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 500 ₴








