Стан холодильної шафи Техно холод близький до нового, холодильна глуха шафа перевірена майстром та періодично проходить діагностику. Що до проведених робіт то основа (корпус) був відновлений та повторно пофарбований то му шафа чиста та красива, ущільнювачі замінені на нові. Холодильна шафа Техно холод має 1200 літрів у внутрішньому (корисному) об'ємі, чотири двері на ній вигадали для того, щоб у роботі при частому відкриванні дверей із камери виходило менше холодного повітря, при цьому шафи такого формату будуть більш економні за звичайні двох дверні. Висота холодильної шафи 2100 мм довжина 1330 мм, ширина 750 мм, температура 2/8 С регулюється, споживає холодильник 600 Вт в годину, полички розміром 550 / 600 мм. Переглядайте відео огляд та запитуйте.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технохолод |
| Страна производитель | Украина |
| Вид оборудования | Холодильный шкаф |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Климатический класс | SN |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 600 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1330 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Высота | 2100 мм |
| Вес | 200 кг |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя длина | 1230 мм |
| Внутренняя ширина | 650 мм |
| Объем | 1200 л |
- Цена: 26 000 ₴










