Дводверну холодильну шафу у такому відмінному стані знайти не легко, наше обладнання проходить підготовку та реставрацію, тому загальний стан саме той що Ви бачите на наших фото та відео з обладнанням. Холодильна шафа Технохолод має 1000 літрів корисного об'єму, працює тихо, тому що ретельно перевірена майстром, висота шафи 1900 мм, довжина 1330 мм та ширина 750 мм, температура стандартна (середньотемпературний) від 2 до 8 С регулюється, полички розміром 550 х 600 мм, вид охолодження глуха холодильна шафа має динамічний. Переглядайте відео з оглядом шафи та запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технохолод |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильный шкаф |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Климатический класс | SN |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 600 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1330 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Высота | 1900 мм |
| Вес | 200 кг |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя длина | 1250 мм |
| Внутренняя ширина | 650 мм |
| Объем | 1000 л |
Информация для заказа
- Цена: 24 000 ₴










