Холодильна шафа - вітрина Ice Stream для напоїв, шафи після реставрації тому стан мають чудовий, перевірені та повноцінно робочі, їх також можна ставити в ряд, тому що виконані ідентично однакові, температура 2/8 С, висотою холодильні шафи 2000 мм, довжина 640 мм глибина 620 мм, одна шафа споживає 325 Вт в годину, корисний об'єм 350 літрів. Запитуйте та переглядайте відео з обладнанням де показуємо загальний стан та інформуємо більш детально по кожній одиниці техніки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IceSteam |
| Страна производитель | Италия |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Тип управления | Механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 325 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 640 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Высота | 2000 мм |
| Вес | 75 кг |
| Внутренние размеры | |
| Объем | 350 л |
Информация для заказа
- Цена: 9 000 ₴










