
Холодильна вітрина Технохолод Кароліна 1,95 м б/в
35 000 ₴
- Готово к отправке
- Код: 889
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вітрина ідеально працює, має широку виставку (площина диспозиції) із нержавіючої сталі завширшки 700 мм. Над вітриною були проведені такі роботи як реставрація та діагностика тому вона не потребує додаткових корегувань (поставили та працюєте). Обладнання техно холод одне із най кращих в Україні, холодильна вітрина завдовжки 1950 мм споживає 600 Вт в годину, агрегат - компресор Данфос 18 на 134 фреоні, температура у камері 2/8 С регулюється, стоїть ТЕН розморожування, при зовнішній температурі приміщення не вище 22 С холодильну вітрину можна застосовувати для м'яса поставивши температуру 0 С на контролеру. Варіант для гастрономії просто чудовий та головне сучасний. переглядайте наші відео з огляду обладнання та телефонуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технохолод |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Тип установки | Настольный |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 600 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1950 мм |
| Ширина | 1080 мм |
| Высота | 1250 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя ширина | 700 мм |
Информация для заказа
- Цена: 35 000 ₴









