Холодильна шафа з об'ємом 1400 літрів ідеально працює, була перевірена майстром та повторно пройшла діагностику у спекотних умовах навколишнього середовища, холодильна глуха шафа для помірно континентального клімату, ідеальна навколишня температура повинна бути від 12 до 24 С., але при температурі 30 С вона достатньо швидко набрала 2 С. температура регулюється на електронному контролеру. Висотою шафа холодильна 1950 мм, довжина 1400 мм та ширина 850 мм, споживає 600 Вт в годину, внутрішній об'єм дозволяє розмістити ящики 600 / 400 мм в один ряд три штуки та по висоті до 1440 мм, охолодження динамічне, внутрішня підсвітка є. Запитуйте, переглядайте наші відео.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид оборудования | Холодильный шкаф |
| Предназначение | Для рыбы, Для мяса, Для теста, Для десерта, Для молочных продуктов, Для суши, Для колбасных изделий, Для салатов, Для сыров, Для пиццы, Для напитков, Для цветов, Для фруктов |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 1 град. |
| Климатический класс | SN |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 600 Вт |
| Производитель | Polair |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1400 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Высота | 1950 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя длина | 720 мм |
| Внутренняя ширина | 1320 мм |
| Объем | 1400 л |
Информация для заказа
- Цена: 22 000 ₴









