
Холодильна вітрина Технохолод кутова б в
35 000 ₴
- Готово к отправке
- Код: 8890
- +380 (95) 203-36-20
Кутова холодильна вітрина - прилавок (зовнішній кут) виробник Технохолод, це сучасна вітрина із фронтальним круглим склом яка підходить для зберігання як гастрономічних попутних товарів, а також для м'яса, риби, вітрина працює відмінно, перевірена, чиста та дуже красиво, агрегат робить достатньо тихо, вентилятори замінили тому у приміщенні не буде проблем із неприємними звуками. Виставка із нержавіючої сталі завширшки 840 мм, максимальна споживна потужність вітрини 800 Вт в годину. Охолодження холодильного прилавка динамічне, температура регулюється від 0 до 8 С, висота стандартна 1250 мм, загальна (повна) довжина 2050 мм, загальна повна ширина 1600 мм, ширина бокової панелі 1200 мм. Сучасна стильна вітрина (рекомендуємо), переглядайте відео з нашою технікою, запитуйте.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технохолод |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Климатический класс | SN |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 800 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2050 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Высота | 1250 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя ширина | 840 мм |
- Цена: 35 000 ₴










