
М'ясорубка мим 300 б в, професійна мясорубка мим 300 б в, промислова мясорубка б в
16 000 ₴
- Нет в наличии
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
М'ясорубки Мим 300 най розповсюджений виробник промислових м'ясорубок для швидкої роботи з харчовими продуктами, мим 300 може переробляти до 300 кілограмів м'яса у годину. Під'єднання м'ясорубки до 380 вольтів, споживає 1.44 кВт в годину роботи, мають дві клавіші, клавішу ввімкнення та вимкнення, мають одну швидкість, один повний набір решіток та ножів, горловина та гайка нові, шнек відреставрований. З практики можу сказати що професійними м'ясорубками потрібно навчитися правильно користуватись для того, щоб ефективно їх використовувати в роботі. Переглядайте відео та запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Номинальная мощность | 1440 Вт |
| Производительность мясорубки | 5 кг/мин |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Количество решеток | 2 |
| Максимальное время непрерывной работы | 60 мин |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 440 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глубина | 680 мм |
Информация для заказа
- Цена: 16 000 ₴






