
Холодильна гірка Cold R-20 б/в, холодильний регал б в, холодильна вітрина стелаж б в
45 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4-2
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Холодильна гірка Cold Польського виробництва сучасна та стильна техніка, на нашому відео по контрольній діагностиці та загального огляду гірки - вітрини Ви побачите що працює вона відмінно, адже ретельно перевірена майстром та пройшла діагностику, до того ж відновлена тому можна сплутати з новою, працює тихо, має нічну штору, нижня виставка завширшки 620 мм, полички стоять ялинкою, нижня 500 мм, наступні дві 400 мм та 300 мм, споживає 1800 Ви в годину, стильний сучасний холодильний (регал) чистий та доглянутий. Запитуйте, переглядайте наші відео або завітайте до нас на склад та впевнитесь у якості обладнання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold |
| Страна производитель | Польша |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильная горка |
| Максимальная рабочая температура | 10 град. |
| Минимальная рабочая температура | 3 град. |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2050 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Высота | 2050 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя длина | 1920 мм |
| Внутренняя ширина | 620 мм |
Информация для заказа
- Цена: 45 000 ₴










