
Холодильна вітрина Arneg 2 м б/в, холодильний прилавок б в, холодильна вітрина 2 м б у
37 000 ₴
- Нет в наличии
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Холодильне обладнання Arneg це Якісне Італійське обладнання, вся техніка що у нас на складі проходить повну підготовку те реставрацію до виставки її у рекламу. Саме ця вітрина середньо температурна де температура регулюється від 2 до 8 С. Холодильний прилавок чудово працює має нержавіючу виставку шириною 720 мм. Споживає вітрина 650 Вт в годину, відповідно має холодильні бокси з хорошими ущільнювачами та нові шторки з органічного скла. Переглядайте наші відео та запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arneg |
| Страна производитель | Италия |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Климатический класс | SN |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 650 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1950 мм |
| Ширина | 1130 мм |
| Высота | 1250 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя ширина | 720 мм |
Информация для заказа
- Цена: 37 000 ₴








