
Холодильна вітрина Cold 1,55 м б в, холодильний прилавок б в, гастрономічна вітрина б в
29 000 ₴
- Нет в наличии
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Легендарна холодильна вітрина Cold, в народі її називають бочка, тому що вигляд збоку нагадує форму бочки, ці вітрини ціняться якістю та дизайном. Вітрина прилавок із температурним режимом від 2 до 8 С в чудовому стані, має холодильні бокси, шторки нові із органічного скла, споживає 600 Вт в годину виставка (нержавійка) шириною 730 мм. Довжина вітрини 1550 мм ширина 1050 мм. Якісна стильна техніка завжди приносить приємні враження про заклад та нових відвідувачів. Переглядайте відео огляд вітрини, приїжджайте до нас на склад для особистого ознайомлення з асортиментом. Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold |
| Страна производитель | Польша |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Климатический класс | SN |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 600 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1550 мм |
| Ширина | 1050 мм |
| Высота | 1250 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя ширина | 730 мм |
Информация для заказа
- Цена: 29 000 ₴








