М'ясорубка мим 600 це справді надпотужна машина яка стоїть промисловими м'ясорубками та вовчками, її назва говорить сама за себе, переробити за одну годину понад 600 кілограмів м'яса не кожна техніка упорається. Живлення м'ясорубки 380 В, споживає 2750 Вт в годину, перевірена нашим майстром, змащені всі деталі, рівень масла в нормі, гарно працює хоч і має свій характерний звук при роботі як і вся важка професійна техніка. М'ясорубка МИМ 600 Це справді професійна та надійна машина, запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Номинальная мощность | 2750 Вт |
| Производительность мясорубки | 6 кг/мин |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Реверс | Нет |
| Количество решеток | 2 |
| Максимальное время непрерывной работы | 60 мин |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 510 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глубина | 730 мм |
Информация для заказа
- Цена: 19 000 ₴










