Холодильні шафи Polair зручні саме своїми розмірами, внутрішні габарити такої шафи чудово вмішують в себе три ряди стандартних ящиків (600 х 400) мм. Шафа що стоїть на продажі працює у температурному режимі від 2 до 10 С. Перевірена повноцінна холодильна шафа споживає 600 Вт в годину, має динамічний вид охолодження. Шафи таких зразків дуже зручні у користуванні на кухні, маємо детальний відео огляд кожної із позиції. Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polair |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильный шкаф |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 600 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1400 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Высота | 2000 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя длина | 1300 мм |
| Внутренняя ширина | 750 мм |
| Объем | 1400 л |
Информация для заказа
- Цена: 22 000 ₴











