Холодильна вітрина Arneg Banco Astra це італійська вітрина для товарів гастрономічного направлення, у вітрині в охолодженому стані можна зберігати салати, сири, ковбаси та інші товари при температурі від 2 С до 8 С. Холодильне обладнання перевірене майстром, фото реальні, також маємо відео огляд кожної із позицій. Довжина цієї вітрини 3,2 м, ширина 1,1 м, виставка (нержавійка) завширшки 730 мм. Агрегат у вітрині один, споживає 700 Вт в годину. Чудовий вибір, запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arneg |
| Страна производитель | Италия |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Климатический класс | SN |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Тип управления | Механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 700 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1100 мм |
| Высота | 1250 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя ширина | 730 мм |
Информация для заказа
- Цена: 49 000 ₴











