
Холодильна вітрина Cold 1.55 м б в
27 000 ₴
- Готово к отправке
- Код: 8892
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Брендова вітрина Cold була ретельно перевірена майстром, та пройшла процес реставрації, тому кінцевий результат задовольнить вас як в роботі холодильної системи, так і по зовнішньому вигляду, адже загальний стан у неї дуже добрий. Вітрина з температурним режимом охолодження від 1 до 8 С, попередньо використовувалась для м'яса тому підсвітка червоного кольору. Ширина виставки у вітрині 730 мм, матер'ял виставки відповідно нержавіюча сталь, електроенергії споживає не багато (650 Вт в годину), бокси запасники є. Для детального огляду знімаємо відео, тому запитуйте та переглядайте обладнання на наших відео роликах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold |
| Страна производитель | Польша |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 1 град. |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 650 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1550 мм |
| Ширина | 1080 мм |
| Высота | 1250 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя ширина | 730 мм |
Информация для заказа
- Цена: 27 000 ₴









