
Холодильна вітрина Росс Росинка 1,3 м б в, холодильний прилавок б в, вітрина холодильна б у
19 500 ₴
- Нет в наличии
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вітрина надзвичайно компактна та дуже приваблива на вигляд, відповідно перевірена та повноцінно робоча. Холодильні вітрини Росс Росинка Українського виробника ціняться на ринку обладнання. З такою вітриною легко працювати, тому що вона тихо працює, зручна в доступі до товарів та ще й має запасник для товарів під виставкою. Бокова панель вітрини Росс 850 мм, загальна довжина її 1300 мм, холодильна вітрина має виставку 550 мм завширшки та поличку 200 мм завширшки, також камера розділена скляною стінкою на дві частини для зручності розділення товарів. Запитуйте
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | РОСС |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Климатический класс | SN |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 450 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1300 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Высота | 1250 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя ширина | 550 мм |
Информация для заказа
- Цена: 19 500 ₴









