
Холодильна шафа вітрина Ice Stream б в
10 000 ₴
- Под заказ
- Код: 61-6
Отправка с 25 мая 2026+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Холодильні шафи виробника Ice Stream дуже розповсюджені у користуванні, вони витривалі та вміщують більше товарів аніж стандартні виробники, корисний об'єм шафи становить 400 літрів, довжина 680 мм глибина 650 мм, висотою вони 2120 мм. Обладнання має гарний стан та не одноразово перевіряється на складі тому і усі фото та відео відповідають дійсності. Запитуйте є безліч варіантів, можемо також підготувати на замовлення під потрібний колір та габарити.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IceSteam |
| Страна производитель | Италия |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальная потребляемая мощность | 550 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 680 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Высота | 2120 мм |
| Внутренние размеры | |
| Объем | 400 л |
Информация для заказа
- Цена: 10 000 ₴









