Холодильна шафа вітрина Klimasan (Туреччина) не стандартних розмірів в чудовому стані, вітрина має корисний об'єм камери 520 літрів, загальні розміри дещо відрізняються від стандартів тому, що довжина фронтальної частини шафи 690 мм, а глибина 780 мм, при таких параметрах споживання електроенергії не сильно відрізняють від стандартних аналогів. Обладнання перевірене майстром та має чудовий зовнішній стан, запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Klimasan |
| Страна производитель | Турция |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 500 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 690 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Высота | 2000 мм |
| Внутренние размеры | |
| Объем | 520 л |
Информация для заказа
- Цена: 10 500 ₴










