
Холодильна вітрина 1,55 м. Cold б/в, холодильний прилавок б в, гастрономічна вітрина б в
26 000 ₴
- Нет в наличии
- Код: 8895
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Потужна холодильна вітрина дуже швидко заходить у потрібний режим охолодження та ефективно охолоджує внутрішній об'єм. Польські вітрини Cold славляться своєю надійністю та ефективністю у роботі. Саме ця вітрина має довжину 1550 мм завширшки вона 910 мм, споживає всього 600 Вт водну годину, корисна виставка (нержавійка) 570 х 1430 мм, статичний вид охолодження, має нижні запасники (бокси) які також тримають харчові продукти в охолодженому стані. Вітрина гарна, стильна, доглянута, чиста, не має корозії, після загальної реставрації, по холоду все супер. Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cold |
| Страна производитель | Польша |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 1 град. |
| Тип установки | Напольный |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Тип управления | Механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 600 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1550 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Высота | 120 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя длина | 1430 мм |
| Внутренняя ширина | 570 мм |
Информация для заказа
- Цена: 26 000 ₴










