
Купівельні візки 80 літрів б/в, торгові візки для магазину б в, візок для супермаркету б в
2 500 ₴
- В наличии
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Торгові візочки виробника Morsanz - Іспанія мають об'єми 80 літрів, купівельні візки міцні, загальний стан максимально ідеальний. На складі торгового обладнання торгові візки проходять процес реставрації, у кінцевому результаті наші покупці отримують цілі (не ламані) гарні (напилені спеціальним автомобільним сріблом) чисті (із помитими деталями) та працездатні (зі змащеними доглянутими колесами) візочки. Саме візки Morsanz мають міцну структуру, колеса діаметром 100 мм, висота візка по ручку 940 мм, загальна його довжина 820 мм та ширина 500 мм, важить один купівельний візок близько 17 кілограмів, витримує навантаження до 100 кілограмів, об'єм кошика 80 літрів. Запитуйте є широкий вибір.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mors |
| Страна производитель | Испания |
| Максимальная нагрузка на всю конструкцию | 100 кг |
| Диаметр колес | 100 мм |
| Количество поворотных колес | 4 шт |
| Тип | Корзина |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 820 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Высота | 940 мм |
| Объем | 80 л |
| Вес | 17 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 500 ₴









