
Холодильна гірка Byfuch б/в, холодильний регал б в, холодильний стелаж вітрина б в
34 000 ₴
- Нет в наличии
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Холодильна гірка Італійського виробника Byfuch працює чудово, відповідно була перевірена майстром та пройшла цикл реставрації тому повноцінно готова до користування, чиста та гарна на вигляд. Температура регулюється від 3 до 10 С, має нічну шторку, споживає 1800 Вт в годину, нижній рівень виставки 600 мм, та три полички по 400 мм завширшки. Маємо готовий відео огляд товару. Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Byfuch Product |
| Страна производитель | Италия |
| Вид оборудования | Холодильная горка |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Максимальная рабочая температура | 10 град. |
| Минимальная рабочая температура | 3 град. |
| Климатический класс | SN |
| Тип установки | Напольный |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1950 мм |
| Ширина | 1950 мм |
| Высота | 840 мм |
| Вес | 200 кг |
Информация для заказа
- Цена: 34 000 ₴









