Ідеальний прилавок для торгівлі харчовими продуктами із серії гастрономії, вітрина холодильна Українського виробника Айстермо має чудовий вигляд та дуже добре працює, модель вітрини маловідома Пальміра виконана якісно, повторно після перевірки майстра ми вмикаємо та проганяємо обладнання повторно, тому кожна з одиниць техніки ретельно переглянута перед відправленням. Що до основних характеристик по саме цій моделі холодильної вітрини то тут одні переваги які ми зараз перерахуємо. Бокова панель вітрини завширшки 820 мм та пройде практично у будь-які двері, споживання електроенергії всього-на-всього 450 Вт в годину роботи, виставка вітрини займає площину 1200 на 590 мм, а кольори підібрані максимально класичні, світлі та радісні. Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Айстермо |
| Страна производитель | Украина |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Предназначение | Для рыбы, Для теста, Для десерта, Для молочных продуктов, Для суши, Для колбасных изделий, Для салатов, Для сыров, Для пиццы, Для напитков, Для цветов, Для фруктов |
| Максимальная рабочая температура | 2 град. |
| Минимальная рабочая температура | 8 град. |
| Климатический класс | SN |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 450 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1300 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Высота | 1220 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя длина | 1200 мм |
| Внутренняя ширина | 590 мм |
Информация для заказа
- Цена: 19 500 ₴










