
Ваги чекодруку DIGI SM-100 б/в, ваги торгові з чекодруком б в, електронні ваги б в
5 900 ₴
- Нет в наличии
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Найвідоміші та найбільш розповсюджені електронні ваги із чеко друком DIGI SM-100 із зважування від 5 грамів до 15 кілограмів. Ваги робочі, стан хороший. Платформа розміром 390 х 270 мм, ваги зняті з робочої точки та повторно були перевірені. Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SM |
| Тип весов | Электронные |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 500 мм |
| Высота | 500 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 390 мм |
| Тип управления | Механическое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Описание платформы весов | |
| Материал платформы весов | Нержавеющая сталь |
| Длина платформы | 390 мм |
| Ширина платформы | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 900 ₴








