Вітрини холодильні Росс перш за все надзвичайно економні у споживанні електроенергії, привілеї таких вітрин у компактності розташування їх у приміщені, ширина бокової частини у цих вітрин всього 860 мм, при такій ширині вони мають виставку завширшки 500 мм та додаткову поличку завширшки 140 мм. Верхній плафон із (лед) підсвічуванням. Звісно ж що по працездатності питань по ній немає, тому що обладнання на складі ретельно перевірене, повний огляд вітрини є у нас на сайті у відео файлі, ще додамо що у ній встановлений електронний терморегулятор та нові прозорі штори з органічного скла. Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | РОСС |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Предназначение | Для рыбы, Для мяса, Для теста, Для десерта, Для молочных продуктов, Для суши, Для колбасных изделий, Для салатов, Для сыров, Для пиццы, Для напитков, Для фруктов |
| Максимальная рабочая температура | 2 град. |
| Минимальная рабочая температура | 8 град. |
| Климатический класс | SN |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 450 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1300 мм |
| Ширина | 860 мм |
| Высота | 1280 мм |
Информация для заказа
- Цена: 18 000 ₴











