Льодогенератор Whirlpool надзвичайно зручний та досить надійний у користуванні, віт тихо працює та не потребує додаткового налаштування та щоденного догляду після підключення. Льодогенератори такого типу використовуються у закладах харчування, вони легко стають під барну стійку, при потребі відкриваємо дверці та лопаткою дістаємо кубики льоду розміром 29х29х15 мм. Економний у споживанні електроенергії, за одну годину він споживає 340 Вт, максимальна кількість кубиків до 40 кілограмів за 24 години. Запитуйте, перевірена та цілком надійна техніка для вашого закладу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Страна производитель | Германия |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Офисы организаций, Для бара |
| Вид льда | Кубиковый |
| Максимальная производительность | 40 кг |
| Возможность подключения к водопроводу | Да |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Тип управления | Механическое |
| Материал | Металл |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 340 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 560 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Высота | 850 мм |
| Вес | 45 кг |
Информация для заказа
- Цена: 24 000 ₴










