Індукційна плита Hurakan HKN-ICF35DX47 це сучасний підхід до роботи, плита професійна та відповідає усім стандартам для якісного та швидкого виконання Вашої роботи, вона у новому стані, хоч і була у використанні, але короткий період часу, стан приголомшливий, все чудово працює, дефектів немає. Максимальна споживна потужність при увімкнених усіх конфорках 14 кВт в годину, гріє дуже швидко, температура нагрівання від 60 до 280 С. Підключення до мережі 380 В. Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид плиты | Кухонная плита |
| Варочная поверхность | Индукционная |
| Покрытие варочной поверхности | антипригарное |
| Тип управления | Механическое |
| Состояние | Б/У |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 150 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глубина | 830 мм |
| Вес | 19 кг |
Информация для заказа
- Цена: 14 500 ₴








