
Піч конвекційна GoodFood GXF003 ROBERTA б/в, духова шафа б в, конвекційна піч б у
11 500 ₴
- Нет в наличии
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Найпопулярніша із конвекційних пічок сьогодні це піч GoodFood GXF003 ROBERTA, Запитаєте чому, ці пічки мають якісну збірку та не виходять із ладу попри цілком доступну цінову політику, про пічки GoodFood можна почути тільки хороші відгуки, вони компактні у розмірах тому зручні у розташуванні на кухні, та прості в управлінні параметрами, на ній виставляється тільки температура від 50 до 300 С та час роботи, це все що потрібно для швидкого та якісного приготування, листа в духову шафу вміщуються 435х320 мм. Піч на вигляд дуже гарна та судячи зі стану видно що у користуванні була не довго. Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид оборудования | Конвекционная печь |
| Сфера использования | Пищевая промышленность, HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Тип управления | Механическое |
| Источник питания | Электричество |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 2.6 кВт |
| Количество вентиляторов | 2 шт |
| Производитель | GoodFood |
| Габаритные размеры | |
| Общая длина | 600 мм |
| Общая ширина | 600 мм |
| Общая высота | 570 мм |
| Вес | 32 кг |
| Параметры противней и гастроемкостей | |
| Ширина | 33 мм |
| Длина | 44 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 500 ₴









