Шафа універсальна без дефектів та без перебільшень як нова, із документами, 2022 року випуску, не працює, а просто шепче як кажуть Люди. У ній є все що потрібно для вдалої безперервної роботи, корисний об'єм аж 1476 літрів, внутрішня підсвітка при відкриванні дверцят присутня, полички регулюються під нахил та по висоті. Що стосується універсальності холодильної шафи то температура може регулюватись -2 : +8 С, економить кошти на електроенергію та споживає всього 450 Вт в годину, ще одна унікальність шафи полягає утому, що обдув внутрішньої камери влаштований тільки на одній стороні, це зручно для розташування різних товарів у камері. Універсальна холодильна шафа Cooleq GN1410TN це знахідка для будь-якої кухні, її застосовують під м'ясо, рибу, овочі та для будь-якої продукції. Недоліків немає шафа практично нова. Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooleq |
| Страна производитель | Италия |
| Вид оборудования | Холодильный шкаф |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Предназначение | Для рыбы, Для мяса, Для теста, Для десерта, Для молочных продуктов, Для суши, Для колбасных изделий, Для салатов, Для сыров, Для пиццы, Для напитков, Для цветов, Для замороженных продуктов, Для фруктов |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | -2 град. |
| Климатический класс | SN |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 450 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1480 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Высота | 2000 мм |
| Вес | 180 кг |
| Внутренние размеры | |
| Объем | 1476 л |
Информация для заказа
- Цена: 43 000 ₴






