Холодильна шафа сучасна та дуже красива, весь функціонал по холодильній частині працює бездоганно, є довідники дверцят які запобігають виходу із ладу компресора із за забутих відкритих дверцят. Холодильна вітрина має електронний контролер, окрему клавішу на освітлення та верхній обдув внутрішньої камери, об'єм у камері холодильника 1400 літрів, полички відповідно регулюються по висоті під Ваші потреби. Холодильна шафа вітрина Ice Stream Extra Large один зі свіжих сучасних та неймовірно надійних варіантів холодильного обладнання для магазинів різних форматів. Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильный шкаф |
| Предназначение | Для цветов, Для напитков, Для фруктов, Для рыбы, Для мяса, Для теста, Для десерта, Для молочных продуктов, Для суши, Для колбасных изделий, Для салатов, Для сыров, Для пиццы |
| Максимальная рабочая температура | 3 град. |
| Минимальная рабочая температура | 8 град. |
| Климатический класс | SN |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 600 Вт |
| Производитель | STREAM |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1320 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Высота | 2200 мм |
| Вес | 140 кг |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя длина | 1790 мм |
| Внутренняя ширина | 580 мм |
| Объем | 1400 л |
Информация для заказа
- Цена: 22 000 ₴










