Практичний стіл холодильник із керованим середньо температурним режимом охолодження від двох до восьми градусів за Цельсієм, виконаний із харчової нержавіючої сталі, всередині цинкування, дуже гарно та тихо працює, був перевірений майстром по холодильному обладнанню. Холодильний стіл зручний для роботи на ньому, поверхня (нержавіюча стільниця служить для пакування харчових продуктів, розробки м'яса, нарізки та інших кухонних робіт. Внутрішня ширина столика 770 мм, висота нижнього рівня 290 мм, верхній рівень має висоту 320 мм, глибина у тому ж корисному об'ємі 420 мм. Гумові ущільнювачі на дверцятах нові, запитуйте, техніка просто чудова.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Орест |
| Страна производитель | Италия |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильный стол |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Предназначение | Для рыбы, Для мяса, Для теста, Для десерта, Для молочных продуктов, Для суши, Для колбасных изделий, Для салатов, Для сыров, Для пиццы, Для напитков, Для цветов, Для фруктов |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Климатический класс | SN |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Тип управления | Механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 400 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1200 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Высота | 840 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя длина | 770 мм |
| Внутренняя ширина | 420 мм |
Информация для заказа
- Цена: 23 000 ₴











