Стелажі Модерн дійсно надзвичайно якісного покриття, дуже зручно збираються та мають неймовірну міцність по витривалості навантаження. Відповідно полички регулюються по висоті та ставляться під нахил, глибина нижніх поличок 500 мм, три середніх мають по 400 мм та одна верхня 300 мм, цінникотримачі із дерева, раніше робилися на замовлення та звісно ж ідуть у комплекті. Хороші стелажі повинні мати не тільки гарний вигляд, але і якісне покриття та здатність до регулювання комплектувальними що є най важливішим параметром торгових металевих стелажів (гірок), адже сьогодні Ви торгуєте канцелярським приладдям, а завтра можливо задумаєтесь про реалізацію овочів чи печива і тоді маючи універсальний якісний торговий стелаж ви просто переставите нахил та висоту поличок тому, що Вам зручно та без проблем будете розширювати асортимент та масштаби своєї діяльності маючи один незамінний вид основної виставки товарів. Заключна стійка 800 грн, ціна за метр погонній. Купуйте якісні речі на перспективу майбутнього.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Стеллаж |
| Вид стеллажа | Стеллаж пристенный (односторонний) |
| Назначение стеллажа | Для непродовольственных товаров, Для продовольственных товаров, Для алкогольных напитков, Универсальный, Для бытовой химии, Мультимедийный, Для печатной продукции (книги, журналы, газеты), Для кондитерских изделий, Для овощей и фруктов, Для хлебобулочных изделий, Для одежды, Для обуви, Для галантереи, Для игрушек, Для спорттоваров, Для парфюмерии, Для косметики, Для электробытовых приборов |
| Вариант установки | Напольный |
| Способ выкладки товара | На полках |
| Тип полок | Наклонные, Прямые |
| Максимальная нагрузка на одну полку | 80 кг |
| Особенности | Возможность регулировки опор по высоте, Возможность регулировки полок по высоте, Возможность регулировки угла наклона полок, Комплектация ценникодержателями |
| Габаритные размеры | |
| Ширина стеллажа | 1330 мм |
| Глубина стеллажа | 580 мм |
| Высота стеллажа | 2350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 800 ₴/пог.м









