Потужна промислова картоплечистка XPL 20 також буде корисна для швидкої та бездоганної чистки не тільки картоплі, а і моркви, буряка та будь - яких інших твердих овочів, її споживана потужність 1100 Вт в годину, швидкість обробки до 400 кг в годину. Повністю уся картоплечистка виконана із нержавіючої сталі, має під'єднання до води та зливний отвір, а також зручний лоток для відходів, до того ж внутрішній кожух для очищення в ідеальному стані, по всій вірогідності що машина до того як потрапила у наш склад працювала зовсім мало, окремо маємо відео, охочі можуть приїхати до нас та оглянути техніку, незамінна річ для кухні. Запитуйте.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Количество скоростей работы | 1 |
| Максимальная производительность | 400 кг/час |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 550 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Высота | 1100 мм |
| Вес | 50 кг |
Информация для заказа
- Цена: 19 500 ₴









