Шафа холодильна Атлант шк - 032 комбінована, влучно та зручно застосовується в аптечних приміщеннях, фармакології, у торгівлі як виставка зі зберіганням, в домашніх умовах та просто для зберігання харчових продуктів. Сам холодильник на два компресори, верхня частина середньотемпературна, можна виставити від 2 до 8 С, нижня частина повноцінна морозильна камера на три відсіки з корисний об'ємом 115 літрів, загальний корисний об'єм шафи 335 літрів, верхня частина має підсвітку, вигляд дуже гарний, працює тихо. Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Атлант |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Количество секций | 2 |
| Тип управления | Механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 320 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 1760 мм |
| Вес | 79 кг |
| Внутренние размеры | |
| Объем | 335 л |
Информация для заказа
- Цена: 10 500 ₴











