Візочки нові по неймовірній знижці, аж - 45 % від стандартної ціни на такі ж самі, ми займаємось продажем переважно продукції бувалого вживання то на нові товари у нас ну дуже приваблива ціна. Виробник візків Damix Vario WKR XL Австрія, діаметр коліс становить 80 мм, рік випуску цих візків 2021. Для магазину самостійного обслуговування це просто сучасний казковий варіант, візки займають дуже мало місця, вони повороткі та гарно їздять, легкі та зручні, кошики на них підійдуть будь-які від 22 до 30 літрів, у нас на момент виставлення реклами в наявності кошики зеленого кольору на 30 літрів по 150 грн штука. Телефонуйте, запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Damix |
| Страна производитель | Австрия |
| Материал | Металл |
| Максимальная нагрузка на всю конструкцию | 80 кг |
| Диаметр колес | 80 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 950 мм |
| Объем | 60 л |
| Вес | 15 кг |
Информация для заказа
- Цена: 2 300 ₴










