Візочки у гарному стані, колеса доглянуті та змащені, платформа має розмір 820 / 500 мм, також є кошик на 40 літрів висотою 300 мм, довжиною 480 мм, шириною 280 мм. Візки вдало використовують у роботі на складі, платформа витримує максимальне навантаження до 200 кг. Запитуйте є вибір.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Б/У |
| Грузоподъемность | 200 кг |
| Количество колес | 4 шт |
| Количество поворотных колес | 4 шт |
| Собственный вес | 25 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1150 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Высота | 1050 мм |
| Размеры площадки | |
| Длина площадки | 820 мм |
| Ширина площадки | 500 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 600 ₴








