
Жарова поверхня Kogast б/в, поверхня для смаження б/в, жарочна поверхня б в
14 900 ₴
- Готово к отправке
+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Професійна електрична поверхня для смаження в ідеальному стані, увесь корпус виконано із нержавіючої сталі, має окремий лоток для зливання жиру поверхня для смаження ребриста, розміром .../... мм. Цікава та зручна саме тим що її можна застосовувати як настільну так і на спеціальній підставці як підлогову що видно на фото, варто звернути увагу що споживання електроенергії 6 кВт в годину, хоч і під'єднання до мережі 220 В, тому потрібно ставити відповідний провід та виделку при встановленні. Запитуйте.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вариант установки | Независимый |
| Тип электрических нагревателей | Чугунные |
| Материал решетки | Чугун |
| Рамка по краям | нержавеющая сталь |
| Тип управления | Механическое |
| Состояние | Б/У |
| Тип | Электрическая |
| Габаритные размеры варочной поверхности | |
| Ширина | 350 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Размеры ниши для встраивания | |
| Высота ниши для встраивания | 500 мм |
| Ширина ниши для встраивания | 400 мм |
| Глубина ниши для встраивания | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 14 900 ₴









