Холодильна вітрина Росс Belluno загальною довжиною 1600 мм із виставковою площиною для товарів завширшки 720 мм має статичний вид охолодження, прилавок не має корозії, чистий та максимально досконально підготовлений для встановлення на торгову точку та роботи з ним без будь-яких труднощів. Вітрина має стильний та красивий зовнішній вигляд, а також хорошу працездатність по зниження температури у робочому її секторі тобто на виставці диспозиції та у холодильних боксах. Переваги на які потенційний клієнт зазвичай звертає увагу при купівлі холодильної вітрини присутні, окрім вище згаданого це сферичне фронтальне скло, підставка під пакети для зручності в роботі, нержавіюча стільниця на якій можна нарізати продукти та швидке зниження температури до потрібної для Вас встановленої на електронному терморегуляторі. Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | РОСС |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 1 град. |
| Климатический класс | SN |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 650 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1600 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Высота | 1250 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя ширина | 720 мм |
Информация для заказа
- Цена: 28 000 ₴









