
Холодильна шафа - вітрина Інтер 400 Т б/в
9 500 ₴
- Под заказ
Отправка с 25 мая 2026+380 (96) 077-27-76
Сергей- +380 (95) 203-36-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Холодильні шафи стійкі до жаркої погоди через те що мають конденсатор з обдуванням у нижній частині холодильника біля агрегату. Вітрини Інтер 400 - Т зі статичним типом охолодження мають 400 літрів корисного об'єму, шафи цього виробника розповсюджений товар із хорошими відгуками. Для естетичного вигляду та ще більшого збереження температури в середині холодильника ми замінили ущільнювач дверей на новий, за керування процесом охолодження відповідає електронний контролер на якому можна виставити температуру від 2 до 8 градусів. Запитуйте, чудова перевірена техніка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильный шкаф |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 300 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 680 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Высота | 2100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 500 ₴








