Вітрина виконана в сучасному стилі (Куб), має підсвітку led із трьох частин які легко замінюються в процесі роботи, має діапазон температури від 2 до 8 градусів за Цельсієм, також статичний тип охолодження товарів, працює надзвичайно тихо. Встановлений додатковий обдув конденсатора, окремо виведені кнопки на ввімкнення (вимкнення) компресора та освітлення, виставка для товарів має розмір 1720 / 510 мм, у задній частині (зі сторони продавця) є додаткова поличка розміром 1280 / 500 мм. Ширина вітрини всього 800 мм тому її легко пронести у будь-який дверний отвір. Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Функциональное назначение | Для хранения скоропортящихся товаров, Для демонстрации и продажи товаров |
| Предназначение | Для рыбы, Для теста, Для десерта, Для молочных продуктов, Для суши, Для колбасных изделий, Для салатов, Для сыров, Для пиццы, Для напитков, Для цветов, Для фруктов |
| Максимальная рабочая температура | 2 град. |
| Минимальная рабочая температура | 8 град. |
| Климатический класс | SN |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Тип управления | Механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 450 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1820 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Высота | 1120 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя длина | 1720 мм |
| Внутренняя ширина | 510 мм |
Информация для заказа
- Цена: 24 000 ₴










