Холодильна вітрина із середньотемпературним режимом охолодження Техно холод ПВХ С Вірджинія self- 1,4 це значить що температура регулюється від 2 до 8 С, такі вітрини застосовують для самообслуговування відвідувачів Вашого закладу, диспозиція виставки з товаром має неймовірний вигляд та приємно вражає. Вітрини надійні та дуже зручні тим що мають колеса на основі, тому вони у перспективі мобільності, холодильні вітрини можуть бути як додатковим обладнання для торгівлі харчовими та іншими товарами яким необхідне охолодження. Також вітрини застосовують у торгівлі на виїзд. Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Технохолод |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины |
| Вид оборудования | Холодильная/охлаждаемая витрина |
| Максимальная рабочая температура | 8 град. |
| Минимальная рабочая температура | 2 град. |
| Климатический класс | SN |
| Тип установки | Напольный |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип охлаждения | Вентилируемый |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 650 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1400 мм |
| Ширина | 1280 мм |
| Высота | 900 мм |
| Внутренние размеры | |
| Внутренняя длина | 1250 мм |
| Внутренняя ширина | 900 мм |
Информация для заказа
- Цена: 29 000 ₴











