Морозильні скрині зі скляними кришками ефективно використовують у торгівлі попередньо заморожених харчових продуктів. Вони є невідійманою частиною будь-якої торгового майданчика, особливо у літній період часу коли актуальними товарами стає морозиво та супутні товари для втамування спеки. Саме цей морозильний ларь працює повноцінно, температура регулюється від -12 до -18 С, скло не затерте тому товар гарно буде видно покупцю. Запитуйте.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ugur |
| Страна производитель | Польша |
| Вид оборудования | Морозильный ларь |
| Максимальная рабочая температура | -12 град. |
| Минимальная рабочая температура | -18 град. |
| Тип охлаждения | С естественной циркуляцией холодного воздуха |
| Расположение холодильного агрегата | Встроенный |
| Тип управления | Механическое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 350 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1300 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Высота | 880 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 500 ₴








