Для того, щоб зробити смачні ковбаси, шинку, котлети та просто фарш Вам необхідний надійний помічник МИМ 300, він переробить продукцію потрібної консистенції у харчові продукти для подальшого приготування, якість мелення можна змінювати поставивши один або два ножі або ж заміни решітки які є з різним діаметром отворів. МИМ 300 це надійна компактна м'ясорубка яку влучно застосовують у кафе ресторанах чи на виробництві. Обладнання що ми пропонуємо обслуговується майстром, тобто у цьому випадку м'ясорубка має достатню кількість масла, повністю працездатна, має у комплекті потрібні насадки, чиста та готова для подальшого застосування. Запитуйте.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | МиМ |
| Сфера использования | HoReCa, Fast-food, Уличная торговля, Торговые магазины, Пищевая промышленность |
| Вид оборудования | Мясорубка полный унгер |
| Тип установки оборудования | Настольный |
| Тип управления | Механическое |
| Максимальная производительность | 300 кг |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Номинальное напряжение | 380 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 1440 Вт |
| Вес | 38 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 620 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Высота | 440 мм |
Информация для заказа
- Цена: 12 800 ₴








