Двосторонні стелажі Модерн (їх ще називають острівними стелажами) чудової заводської якості, збереглися дуже добре, тому і стан у чудовий. Стелаж острівний Модерн має всі переваги для використання, навантаження на поличку може бути до 70 кг, це забезпечує виставку та продаж будь-яких товарів, наприклад води, запчастини, алкоголь та інших. При висоті 1,6 м ми комплектуємо його на чотири полички, але по бажанню покупця можемо укомплектувати на 5 поличок, кожна додаткова довжиною 1 м з урахування кронштейнів буде коштувати 370 грн. По ширині полички пропонуємо у кількох варіантах, є такі де всі по 600 мм шириною, або ж три по 600 верхня 500 мм, іще зараз актуально у вигляді ялинки, щоб нижня була 600 мм, а наступні 500 мм, 400 мм та відповідно 300 мм шириною. Ціна вказана за метр погонній (метр у довжину) кінцева стійка коштує як скрізь 700 грн. Запитуйте, робимо прорахунки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модерн |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Стеллаж |
| Вид стеллажа | Стеллаж островной (двухсторонний) |
| Назначение стеллажа | Для непродовольственных товаров, Для продовольственных товаров, Для алкогольных напитков, Универсальный, Для бытовой химии, Мультимедийный, Для печатной продукции (книги, журналы, газеты), Для овощей и фруктов, Для одежды, Для обуви, Для галантереи, Для игрушек, Для спорттоваров, Для парфюмерии, Для косметики, Для электробытовых приборов |
| Вариант установки | Напольный |
| Способ выкладки товара | На полках |
| Тип полок | Наклонные, Прямые |
| Максимальная нагрузка на всю конструкцию | 600 кг |
| Максимальная нагрузка на одну полку | 70 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина стеллажа | 1000 мм |
| Глубина стеллажа | 1300 мм |
| Высота стеллажа | 1600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 400 ₴/пог.м









