Стелажі Модерн односторонні та двосторонній у рідній заводській фарбі, збереглися просто чудово, у наявності є різної довжини (660,1000,1250) мм, що зручно для прорахунків приміщень для облаштування їх із максимальною точністю. Вони мають стандартну здатність до навантаження допустима найбільша до 70 кг на одну поличку, тобто навіть для води, алкогольних напоїв чи побутової техніки та запчастин підходять ідеально. Пристінні - односторонні стелажі пропонуємо у двох варіантах, у першому він має чотири полички по 600 мм шириною, верхня 500 мм шириною підійде для максимально широкої виставки у залі, другий варіант має ялинкову виставку або ж виставку східцями, у ньому дві нижніх полички по 600 мм шириною і три наступні 500, 400, 300 мм. Що до ціни то вона рахується за метр погонний, остання стійка в лінії коштує 600 грн. Запитуйте є вибір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модерн |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Стелаж |
| Вид стелажа | Стелаж пристінний (односторонній) |
| Призначення стелажа | Для непродовольчих товарів, Для продовольчих товарів, Для алкогольних напоїв, Універсальний, Для побутової хімії, Мультимедійний, Для друкованої продукції (книги, журнали, газети), Для овочів і фруктів, Для одягу, Для взуття, Для галантереї, Для іграшок, Для спорттоварів, Для парфумерії, Для косметики, Для електропобутових приладів |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Спосіб викладки товару | На полицях |
| Тип полиць | Похилі, Прямі |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 400 кг |
| Максимальне навантаження на одну полицю | 70 кг |
| Габаритні розміри | |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 680 мм |
| Висота стелажа | 1950 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴









