Відновлені професійні торгові Стелажі після процесу реставрації, можемо виконати у темних та білих тонах. Сам процес відбувається на складі, спочатку складові чистяться та миються, після чого фарбуються та сохнуть до відвантаження, такий процес займає від одного до двох тижнів, в залежності від об'єму замовлення. Після чого Ви отримуєте стелажі бувалого використання, але відновлені, чисті та красиві. У темних тонах використовуємо фарбу з ефектом молотка, вона більш стійка до подряпин та надійна. Що стосується самих стелажів то саме цей вид є із поличками по 50 та по 30 см шириною, можна комбінувати будь-як, ціна вказана за метр погонний із поличками по 50 см шириною, кінцева стійка 600 грн, чим вужчі полички, тим дешевший буде метр погонний. Довжиною вони йдуть по 960 мм, висота стандартна 1,95 м. Запитуйте.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Стеллаж |
| Вид стеллажа | Стеллаж пристенный (односторонний) |
| Назначение стеллажа | Для непродовольственных товаров, Для продовольственных товаров, Для алкогольных напитков, Универсальный, Для бытовой химии, Мультимедийный, Для печатной продукции (книги, журналы, газеты), Для овощей и фруктов, Для одежды, Для обуви, Для галантереи, Для игрушек, Для спорттоваров, Для парфюмерии, Для косметики, Для электробытовых приборов |
| Вариант установки | Напольный |
| Способ выкладки товара | На полках |
| Тип полок | Прямые |
| Максимальная нагрузка на всю конструкцию | 350 кг |
| Максимальная нагрузка на одну полку | 70 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина стеллажа | 960 мм |
| Глубина стеллажа | 600 мм |
| Высота стеллажа | 1950 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 400 ₴/пог.м








